PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=707247}

Niedoręczony list

Signed, Sealed, Delivered
7,2 90
ocen
7,2 10 1 90
Niedoręczony list
powrót do forum serialu Niedoręczony list

Zmiany w ramówce TV Puls - od poniedziałku 7 marca.

"Choć była to dla nas bardzo trudna decyzja, musieliśmy zrezygnować z dalszej emisji telenoweli „Sekret” oraz serialu "Niedoręczony List".
Głęboko wierzymy, że zmiany jakie proponujemy przypadną Państwu do gustu. Od poniedziałku, 7 marca o godznie 17:00 zapraszamy Państwa na premierowe odcinki serialu "Tajemncie Medyczne", z kolei odcinki powtórkowe będziemy emitować o godznie 6:00.

Mamy nadzieję, że powyższe potwierdza, że absolutnym priorytetem TV Puls są jej widzowie."
Akurat, widz to dla tej stacji priorytet!! Ha Ha

ocenił(a) serial na 9
karol.szp

Jestem bardzo niezadowolona, że serial ''Niedoręczony list '' został zdjęty z anteny po tygodniu emisji. Bardzo ciekawy, czekałam na kolejny odcinek a tu Zonk w jego miejsce puszczono ''Tajemnice medyczne'' podruba TVN-u. Jak domniemam oglądalność była większa. Nawet moja córka z zainteresowaniem śledziła ich losy. Żałuję że nie mogę nawet obejrzeć tego serialu gdzieś w sieci, nawet jako jedyny widz.

krakr

To jestem już drugim widzem, który chce ten serial obejrzeć, chociaż 21 odcinków.

ocenił(a) serial na 9
karol.szp

Mogli puścić chociaż w późnych godzinach wieczornych ale kontynuować tak jak robią to inne stacje ale nie dali przysłowiową marchewkę a potem odebrali wszystko. I to jest właśnie dbanie o widza.

ocenił(a) serial na 9
karol.szp

Widz jest priorytetem? chyba taki na emeryturze (z całym szacunkiem dla tych ludzi) którzy mają w życiu czas na oglądanie wszystkich trudnych spraw i dlaczego ja...... Wszyscy z niższą kategorią wiekową lub większym nakładem pracy znalezli sobie fajny serial, którym nacieszyli się przez 6 odcinków zanim został im odebrany.... Rewelacja.... wiecie co, chyba bym wolała pozostać bez tego oświadczenia, nie dość, że nic nie wyjaśnia to jeszcze próbuje wszystkich przekonać, że Puls tak się przejmuje widzem i niższa oglądalność ambitnego serialu zamiast jakiejś podróby szpitala nie ma nic do rzeczy.... rewelacja :-( dobrze tylko wiedzieć, że nie ja jedyna jestem niezadowolona ....

zaczarowanaxd

Dziś na Pulsie 2 lecą dwa odcinki,chyba premierowe :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones