Eric Mabius

Eric Harry Timothy Mabius

7,1
1 515 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eric Mabius

Jorge Enrique Abello czyli Armando Mendoza z kolumbijskiego pierwowzoru Betty jest przystojniejszy :D

mmagnolia

Nie zgodzę się, ale każdy ma własny gust :P :)

Ms_Ramone

niee ;PP Eric rządzi, hehe ;PP boski on jest ;)) ale o gustach sie nie dyskutuje, więc...;)) ehehe ;]

mmagnolia

ja bardzo lubiłam kolumbijską Brzydulę, ale przystojniejszy jest Daniel z Brzyduli Betty.

Anda00

Dokładnie. Daniel Meade jest sexowniejszy od tamtego Brazylijczyka czy jak mu tam xDDD

mmagnolia

ja rowniez wole Jorge ;]
Yo soy Betty la fea moim zdaniem jest o wiele lepsze od wersji amerykanskiej choc do dzis nie wiem dlaczego zaczelam ogladac Brzydule bo nie ogladam telenowel z zasady...

sleeping_in_flame

jak Ci się nie podoba to po co tu wlazłaś? Wypad..
Ja lubię Erica Mabiusa i wolę Brzydulę amerykańską więc tu jest moje miejsce a nie w tym szajsie Yo soy Betty. Własnie ta kolumbijska wersja pokazuje mi jak Kolumbia jest zacofana. Amerykańska Brzydula i Daniel Meade rządzi!

mmagnolia

moim zdaniem najprzystojniejszy jest odtwórca tej roli w hiszpańskiej wersji serialu - YO SOY BEA. Gra go Alejandro Tous

Catalina

Uwielbiam oryginalną kolumbijską wersje,ale Daniel,czely Eric podoba mi sie duzo bardziej niz Armando;)

Catalina

Nic dodać, nic ująć!!!
http://www.imdb.com/name/nm1827120/

zeta_c

Ja uważam że to właśnie Erik jest pszystojniejszy bo ten cały kolumbijczyk był jakiś taki ciapowaty i nie pasował mi do tej roli... Amerykańska Brzydula nie jest pierwowzorem tylo jest czymś innym i to mi się w niej podoba. Ale najlepsza z Blond piękności jest nasza polska Violetta.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones