PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612}

Szkoła uwodzenia

Cruel Intentions
6,6 139 121
ocen
6,6 10 1 139121
6,1 12
ocen krytyków
Szkoła uwodzenia
powrót do forum filmu Szkoła uwodzenia

Ej mam takie pytanie

ocenił(a) film na 10

Resse i Ryan znali się wcześniej znaczy się nie poznali sie na planie prawda.Wie ktos kiedy sie poznali...? I tak wegie to jak oni sie pobrali to ona już była w ciązy od 6 miesięcy. Nieźle niexle a tak własciwie zna ktoś date kiedy sie rozwiedli i odkad niesa juz maluzenstwem? Albo powód?

anusya

Reese i Ryan poznali się na planie Szkoły uwodzenia. O rozwodzie słyszałam ale nie wiem czy już się rozwiedli. Powodem była zdrada Ryana z jakąś młodą australijską aktorką, który nie mógł znieść tego że Reese jest sławniejsza i bardziej utalentowana czego skutkiem były Oscary. Ten padalec nie mógł znieść tego że żona jest od niego lepsza. Ale i tak szkoda mi ich, piękną parą byli...Pasowali do siebie idealnie...

anusya

A tak w ogóle to Reese podczas kręcenia Szkoły uwodzenia była już w ciąży co prawda na samym początku ale jednak ;D

ocenił(a) film na 10
anusya

W ciekawostkach filmu pojawiła się taka notatka "Krążyły plotki, że Reese Witherspoon była w ciąży podczas kręcenia, co jest nie prawdą, ponieważ film kręcono od 9 czerwca 1998 do 15 lipca 1998, a jej córka Ava urodziła się 9 września 1999 roku, co daje ponad roczną przerwę." informację tę potwierdziłam także a innych stronach.

anusya

Znali się już. Podobno poznali się na urodzinach Reese chyba w 97.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones