PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31887}

Szkoła uwodzenia 2

Cruel Intentions 2
5,4 17 242
oceny
5,4 10 1 17242
Szkoła uwodzenia 2
powrót do forum filmu Szkoła uwodzenia 2

6/10

ocenił(a) film na 6

. Mam 21lat,moim zdaniem tego typu produkcja moze ze tak powiem deprawowac mlodziez. Zacheca do czynow,ktorych mozna pozniej zalowac.

ocenił(a) film na 5
Dawid_1220

Przyznaje jest w tym filmie dużo cynizmu i momentami jest także wulgarny co nie zmienia faktu, że nie słyszałem aby film wpłynął na czyjeś życie. Poza tym idąc twoim tokiem myślenia jesteś chyba za tym żeby wprowadzić cenzurę.

ocenił(a) film na 6
Wostock

Nastolatki sa czasami glupie,czy mowiac ladniej-niedojrzale i tego typu film moze niekorzystnie wplynac na ich postepowanie. No ale takich filmow sa tysiace i duzo gorsze,o roznej tematyce np. Piła itd.itp.

ocenił(a) film na 2
Dawid_1220

Jeśli ta zakała kinematografii, jak to napisałeś, wpłynie niekorzystnie na zachowanie jakiejś dziewuszki, to bardzo dobrze. Lepiej, niech od razu strzeli sobie w cymbał, bo ja po obejrzeniu tego gniota nie miałem innych odczuć niż "oddajcie mi stracony czas", albo "dafuk did i just see". Skoro to jest dwójka i wyszła trójka, to znaczy że jedynka musiała być równie spie#dolonym nieporozumieniem. Pytanie tylko skąd oni wzięli na to pieniądze i dlaczego ludzie za to odpowiedzialni nie powywieszali się na drzewach.

zasada22

jedynka to kompletnie co innego, jak niebo a ziemia.

ocenił(a) film na 2
zasada22

Stąd wzięli piniądze, że ludziom podoba się ten film i kolejne części są opłacalne. A że to typowa dzisiejsza durnota - jak widać większość tak nie uważa.

ocenił(a) film na 2
Dawid_1220

Ale nawet w "Pile" jest jakiś sens. A tu przyzwoitość to frajerstwo i męka, lepiej się bawić i wiecznie kopulować. I to wszystko takie mierne, a za głupotę tego filmu to się człowiek sam wstydzi.

ocenił(a) film na 6
edyta981

Dokladnie...

Dawid_1220

żadne deprawowanie ;) to są tylko filmy jak i kiedys roczniki z twojego okresu demograficznego były zafascynowane grami 'strzelankami ' i ci starsi mowili wtedy co to z nich nie wyrosnie pewnie jacys mordercy ;) więc i te filmy na pewno nie będa mialy żadnego wplywu i nikogo nie zdegenerują ;P możesz spać spokojnie ;]

ocenił(a) film na 6
Comitissa

Z mojego okresu demograficznego?? jak bylem nastolatkiem to nikt komputera nie mial. Posiadalem gre telewizyjna i gralem np.w Mario. za to teraz jestem wielkim fanem strzelanek haha :) np.Call od Duty black Ops II.

Dawid_1220

no to Mario raczej nie deprewawołał ludzi ;P jeszcze nie zauważyłam żeby ktoś po Call of Duty rzucał się na kogoś czy coś w tym stylu ;P także to tylko rozrywka ;) mogę polecić gry takie jak fear czy doom 3 z domieszką dreszczyku ale to zależy jak kto co lubi ;P

ocenił(a) film na 6
Comitissa

Najnowsze wyniki badan naukowcow wskazuja na to,ze strzelanki w stylu Call od Duty znaczaco zwiekszaja agresje,jesli gracz spedza przed nimi czas dluzszy niz 90min.dziennie. mlodzi ludzie pozniej nie odrozniaja fikcji od rzeczywistosci.

Dawid_1220

90 min dziennie haha :) czy widać już jakieś efekty ? :P nie dajmy się wkręcić w każdy bullshit który nam wcisną ;]

ocenił(a) film na 6
Comitissa

Gram w to raz na tydzien u kuzyna wiec nie mam problemu hehe :)

Dawid_1220

Więc tego nawet nie da się zaliczyć do grania ;p

ocenił(a) film na 6
Comitissa

A tam bez przesady hehe :) raz na tydzien,3godz. i jest git.

ocenił(a) film na 2
Dawid_1220

Ja mam obecnie 24 lata. Od 7 roku zycia oglądałam z rodzicami całą serie Jamesa Bonda. Film mnie nie zepsul i niezdeprawowal. Ba nie wpłynał na mnie wcale. No moze po za tym że obecnie nie znosze całej serii- traktuje ją jak nudną, powtarzalną, prymitywną serię filmow o facecie który nie szanuje kobiet. Mądre dzieciaki z ciekawym życiem na pewno nie zaczną z nudów robić głupot. A nastolatki są świadome.
Najczęściej lamanie granic ma miejsce w rodzinach konserwatywnych bo 'zakazany owoc smakuje lepiej' Jesli świadoma osoba obejży wulgarny gniot jakim jest ten film to poczuje zniesmaczenie niezależnie od wieku! Natomiast 'Piłę' potraktuje jako ciekawą bajkę dla dorosłych o świetnej fabule. Wszystko zalezy od tego jakie jest zycie nastolatka ktory to ogląda. Jesli jest puste, nudne, prymitywne (tylko dyskoteki i wóda) to taka osoba będzie szukać mocnych wrażeń i lamania barier. Natomiast wielu młodych o bogatym zyciu emocjonalnym potraktuje postawy z filmu jak niesmaczny żart mam nadzieję.

ocenił(a) film na 6
Cadavera

Dzisiejsza mlodziez jest strasznie inteligentna. Naprawde. Nigdy wczesniej nie bylo takiej ignorancji dla wiedzy i wszelkiej przyzwoitosci, norm jak teraz. A kuxxxxwo sie szerzy na necie na niespotykana dotad skale.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones