PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=292302}

Głębia ciemności

Deep in the Darkness
3,9 1 342
oceny
3,9 10 1 1342
Głębia ciemności
powrót do forum filmu Głębia ciemności

Jeśli ktoś potrafi strawić krwawe, przyprawiające o wymioty opisy. I co się dzieje z tym filmem? Czyżby rozeszło się po kościach? ;) Chętnie bym zobaczyła, jeśli dałabym rade.

thepennywise

dzis trafil do sieci

thepennywise

jest już w hd

thepennywise

Hej. Jutro wieczorem na Canal Plus :-)))

thepennywise

Książka była świetna, ale film mnie jakoś nie powalił. 4/10 to najwyższa ocena jaką mogę mu wystawić. Cieszę się, że przeczytałam najpierw książkę, bo ten kto zacznie od filmu, książkę raczej odpuści..

ocenił(a) film na 4
wiolcia0

stanowczo nieudana ekranizacja niezłej powieści, a o ile pamiętam pan dr był biały, stwory umiały trochę mówić po angielsku, jest jeszcze sporo rzeczy w książce które mogłyby skomplikować film, którego twórcy poszli jednak na łatwiznę i tym gorzej dla ich dzieła

użytkownik usunięty
thepennywise

W porównaniu do książki wypada naprawdę miernie.

ocenił(a) film na 2

Można by powiedzieć, że słowo ''miernie'', jest w tym przypadku sporą nagrodą :P

użytkownik usunięty
djrav77

Może i lekkie nadużycie, ale totalnej tragedii jak dla mnie nie było :) A widzę, że jednak zmieniłeś z 1 na 2 :P

ocenił(a) film na 2

Chyba przekonała mnie ta ekranizacja sama w sobie (chociaż koszmarna), no i ciekawa okładka filmu he.
Sam nie wiem, czy zbytnio nie naciągnąłem oceny w górę, ale przecież zawsze mogę ją zmienić. Póki co wszystko opisałem w dzisiejszym świeżym temacie. Hey

ocenił(a) film na 1
djrav77

Właśnie! najfajniejszy jest plakat / okładka z tego filmu. A o reszcie można zapomnieć :)

ocenił(a) film na 2
thepennywise

Dokładnie tak. Mam obie książki Michaela Laimo które zostały u nas wydane "Umarłe dusze" i Głębia Ciemności. I książki są całkiem fajnymi horrorami w stylistyce gore. Niestety ich ekranizacje to niemiłosierne partactwo. Po prostu beznadzieja. Co ciekawe, obie książki zekranizował ten sam reżyser. I na tych dwóch powinien po przestać. Bo jak widać nie umie ekranizować książek. Dobór aktorów jest w tych filmach najmniejszym problemem. Bo w sumie grają w pożątku. Natomiast reszta wykonania tych filmów to, jakiś żart.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones