Signed, Sealed, Delivered: Lost Without You

1h 24m
6,7 11
ocen
Pracownicy urzędu pocztowego odnajdują uszkodzony list, którego nadawcą jest weteran wojenny. Dostarczenie go jest kwestią życia i śmierci. Zobacz pełny opis
Signed, Sealed, Delivered: Lost Without You zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Grupa pracowników urzędu pocztowego zajmuje się odnajdywaniem adresatów niedostarczonych przesyłek. Oliver (Eric Mabius) znajduje uszkodzony list, którego nadawcą jest weteran. Dostarczenie przesyłki sprawia grupie kłopot, lecz w przeciwieństwie do swojego ojca (Gregory Harrison) Oliver nie traci wiary. Podczas, gdy Norman (GeoffGrupa pracowników urzędu pocztowego zajmuje się odnajdywaniem adresatów niedostarczonych przesyłek. Oliver (Eric Mabius) znajduje uszkodzony list, którego nadawcą jest weteran. Dostarczenie przesyłki sprawia grupie kłopot, lecz w przeciwieństwie do swojego ojca (Gregory Harrison) Oliver nie traci wiary. Podczas, gdy Norman (Geoff Gustafson) i Rita (Crystal Lowe) wyjeżdżają w poszukiwaniu adresata listu, Shane (Kristin Booth) zaczyna się martwić o O'Toolów, którzy nie wracają z pieszej wyprawy.

na podstawie
Martha Williamson (materiały do scenariusza, historia) / Brandi Harkonen (materiały do scenariusza, historia)
studio
Moon Water Productions (współudział) / Muse Entertainment Enterprises
tytuł oryg.
Signed, Sealed, Delivered: Lost Without You
inne tytuły
Na razie nikt nie dodał wątku na forum . Spróbuj swoich sił i podziel się opinią. Możesz być pierwszy!
Dodaj wątek na forum